Teemantsaagimine

Lammutusmehed OÜ üheks tegevusalaks on teemantsaagimine.

Teemantsaagimine võimaldab valmistada kiirelt ja kvaliteetselt uued avad raskelt läbistatavatesse konstruktsioonidesse. Teemantsaagimine on kõige kiirem ja odavam võimalus ukse-, akna- ja ventilatsiooniavade tegemisel, ning soonte freesimisel kaabli või torustiku jaoks. Samuti on teemantsaagimine kiireim viis betoondetailide väiksemaks tegemisel ja hoone või rajatise küljest ohutult eemaldamisel. Pakume nii kompleksteenust koos avadele silluste paigaldamisega ja tekkinud ehitusprahi utiliseerimisega kui ka osalist tööde teostamist, et Tellijal jääks võimalus osaliselt vajaminevaid töid ise ära teha. Meile ei ole probleemiks mistahes kivi- või betoon konstruktsioonide läbilõikamine, sest me oleme seda tööd teinud juba aastaid. Meie tööriistade valik on lai ja meeskond piisavalt suur, et saada edukalt hakkama ka kõige keerukamate ja mahukamate objektidega. Oma töös kasutame ainult parimaid masinaid ja lõiketerasid.

Materjalid

Teemantsaagida on võimalik kõiki ehitusel kasutatavaid kivimaterjale alustades kergplokkist ja lõpetades tugevalt armeeritud betooniga. Sõltuvalt töö iseloomust on võimalik teostada teemantsaagimist kasutades kas kuiv- või märglõikust, kuid selle määrab lõigatav kivimaterjal-, lõigete sügavus-, lõiked sise- või välistingimustes-, tööd ehitusjärgus- või remonditud keskkonnas.

Kvaliteet

Teemantsaagitavad pinnad jäävad korrektsed ja sirgeservalised ning ei vaja eraldi töötlemist. Teemantsaagimine on praktiliselt vibratsioonivaba ning tekitab minimaalselt tolmu, sest saagimisel kasutatakse tolmu ärajuhtimiseks vett. Samuti aitab vesi jahutada tera, et vähendada teemanti kulu. Vee- ning tolmukahjustuste ärahoidmiseks on võimalik töömaa kiletada ning vesi ära juhtida. Kuivaltsaagimine tagab vee mittesattumise seina või põrandakonstruktsioonidesse.

Sillustamine

Avade rajamisel, laiendamisel või suurendamisel lisatakse vajadusel avadele sillustalad või lisakonstruktsioonid lõigatava seina või vahelae toestamiseks. Sillustena kasutatakse erinevaid metallprofiile ja betoonist valmistatud sillustalasid. Meilt võid tellida ka keerukaid lahendusi avade sillustamiseks ja toestamiseks.

Hind

Meie teenuste hind kujuneb objektipõhiselt vastavalt töö mahule ja keerukusele. Alati teeme töödele kalkulatsiooni, et klient teaks mida ostetud teenus sisaldab. Allahindlused on kokkuleppel ja sõltuvad töö iseloomust.

Teemantsaagimise hinnakiri

Saagimise sügavus (cm)Põrandasse (€/m)Seina (€/m)
0-557
6-10712
11-151120
16-201925
21-252538
26-333045
34-384057
39-435770
44-527080

Suuremahuliste tööde puhul hinnad kokkuleppel.
Hindadele lisandub käibemaks.

 • Tellija tagab elekriühenduse ja veevõtuvõimaluse objektil.
 • Tehtavad avad peavad olema tellija poolt ette märgitud.
 • Tellija organiseerib töödega seonduvad kooskõlastused.
 • Töötamiseks kõrgemal kui 2,5m on telling kliendi poolt.
 • Hinnale lisandub saagimis / puurimis jäätmete äravedu.
 • Armatuuri ja maakivi korral lisandub hinnale 50 – 150%.
 • Nurga all puurimisel / saagimisel lisandub hinnale 25%.
 • Kuivalt puurimisel / saagimisel lisandub hinnale 50%.
 • Piikamine, katmine ja koristamine 29 eur / tund.
 • Transport väljaspool Tallinna 0,8 eur/km.
 • Minimaalne tellimustasu on 120 eur+km.
 • Veeimur objektil 20 eur/ päev.

Saame hakkama ka kõige keerulisemate töödega!

Hinnapäring või Helista: 53 737 738