Ettevõttest

Lammutusmehed OÜ on asutatud 2010 aastal.

Meie tegevusalad on: lammutustööd, teemantsaagimine, teemantpuurimine, asbestitööd, tehnika rent.

Ettevõtte põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid vajadusel teostame töid üle terve Eesti. Ettevõtte asutajatel ja töötajatel on kümne aasta pikkune kogemus antud tööde teostamisel. Omades kogemusi väga erinevatest reaalsetest töö situatsioonidest oskame oma klientidele pakkuda alati parima ja kiireima võimaluse soovitud tulemuse saavutamiseks. Meie jaoks ei ole standardlahendusi, vaid iga tellimus on ainulaadne. Töötame lahenduste nimel, mis pakuvad klientidele rahulolu ja optimaalset kulueelarvet. Oma tugevateks külgedeks peame kiirust, paindlikust ning hea hinna ja kvaliteedi suhet.

Meie meeskond

Meie meeskond koosneb oma ala asjatundjatest, kelle jaoks on töö väljakutse, mitte lihtsalt kohustus. Tänu meie töötajate kogemustele ja pidevalt uuenevale seadmepargile oleme saavutanud usaldusväärsuse keerukate ülesannete täitmisel ning parema efektiivsuse. Iga meie töötaja on oma ala spetsialist, kellel on piisavalt kogemusi ja oskusi, et kasutada pidevalt uuenevaid masinaid. See võimaldab hakkama saada ka kõige keerukamates olukordades võimalikult lühikese ajaga. Tänu sellele hoiame teenuse hinda konkurentsivõimelisena. Meile on tähtis oma töötajate heaolu. Tänu neile oleme suutnud tihedas konkurentsis jääda tegutsevate ettevõtete hulka. Meie meeskond garanteerib kõikide teenuste kiire, ohutu ja efektiivse teostuse mistahes keerukusega tööülesannete täitmisel.

Kvaliteet

Meie kvaliteedi tagamise võti peitub kliendi vajadustega arvestamises, ning nende rahulolu tagamises tehtud töödega. Oma igapäevases tegevuses pöörame suurt tähelepanu tööohutusreeglite täitmisele, alates uutest töötehnoloogiatest ja töötajate isiklikest kaitsevahenditest, lõpetades vastavate instrumentide ja seadmetega. Kõik meie töötajad läbivad kohustuslikus korras ohutustehnika alase koolituse ning eriti keeruliste tööde puhul täiendava väljaõppe objektil. Meie soov on pakkuda kliendile kiiret ja kvaliteetset teenust võimalikult soodsa hinnaga. Antud eesmärgi teostamisel aitavad kaasa hea kvalifikatsiooni ja suure kogemusega töötajad ning usaldusväärsed koostööpartnerid. Hindame ja analüüsime pidevalt protsessi kõiki tegevusi. Klientidelt saadud tagasiside tehtud töödele on aluseks meie töö paremaks muutmisel. Tänu meie paljudele nõudlikele klientidele, kelle sooviks on olnud saada parimat kvaliteeti, oleme aastatega saavutanud väga hea taseme. Kasutades meie teenuseid, võite olla kvaliteedis kindel.

Kliendid

Meie kliendid on erinevad ehitusfirmad, korteriühistud, tööstused ja eraisikud. Püüame alati lähtududa kliendi erisoovidest ja eelarvevõimalustest ning vajadusel anname omapoolsed nõuanded vajaliku eesmärgi paremaks saavutamiseks. Igapäevases tegevuses pöörame suurt tähelepanu kliendiga suhtlemisele. Väga tähtsaks peame koostööl ja usaldusel põhinevat suhtlust nii klientide kui partneritega. Peamised koostööparnerid on oma ala tunnustatud asjatundjad, kes väärtustavad ostetud teenuste kvaliteeti ja kauakestvaid koostöösuhteid. Meile on oluline oma klientide rahulolu. Meie põhieesmärk on olla usaldusväärseks tegijaks meie klientidele igasuguse keerukusega projektide realiseerimisel. Hindame kõrgelt kauakestvat koostööd iga meie kliendi ja partneriga. Anname alati endast parima, et jätkata mõlemale poolele kasulikku koostööd.