print

Teemantpuurimine

Lammutusmehed OÜ üheks tegevusalaks on teemantpuurimine.

Teemantpuurimine võimaldab valmistada kiirelt ja kvaliteetselt uued ümarad avad raskelt läbistatavatesse konstruktsioonidesse. Teemantpuurimine on kõige kiirem ja odavam võimalus ventilatsiooni-, kanalisatsiooni- ja torustikuavade tegemisel. Pakume nii kompleksteenust koos tekkinud ehitusprahi utiliseerimisega, kui ka osalist tööde teostamist, et Tellijal jääks võimalus osaliselt vajaminevaid töid ise ära teha Meile ei ole probleemiks mistahes kivi- või betoon konstruktsioonide läbipuurimine, sest me oleme seda tööd teinud juba aastaid. Meie tööriistade valik on lai ja meeskond piisavalt suur, et saada edukalt hakkama ka kõige keerukamate ja mahukamate objektidega. Oma töös kasutame ainult parimaid masinaid ja lõiketerasid.
 
Materjalid
Teemantpuurida on võimalik kõiki ehitusel kasutatavaid kivimaterjale alustades kergplokkist ja lõpetades tugevalt armeeritud betooniga. Sõltuvalt töö iseloomust on võimalik teostada teemantpuurimist kasutades kas kuiv- või märgpuurimist, kuid selle määrab puuritav kivimaterjal, puuritav sügavus-, puurimine sise- või välistingimustes-, tööd ehitusjärgus- või remonditud keskkonnas.
 
Kvaliteet
Teemantpuuritavad pinnad jäävad korrektsed ja sirgeservalised ning ei vaja eraldi töötlemist. Teemantpuurimine on praktiliselt vibratsioonivaba ning tekitab minimaalselt tolmu, sest puurimisel kasutatakse tolmu ärajuhtimiseks vett. Samuti aitab vesi jahutada tera, et vähendada teemanti kulu. Vee- ning tolmukahjustuste ärahoidmiseks on võimalik töömaa kiletada ning vesi ära juhtida. Kuivaltpuurimine tagab vee mittesattumise seina või põrandakonstruktsioonidesse.
 
Hind
Meie teenuste hind kujuneb objektipõhiselt vastavalt töö mahule ja keerukusele. Alati teeme töödele kalkulatsiooni, et klient teaks mida ostetud teenus sisaldab. Allahindlused on kokkuleppel ja sõltuvad töö iseloomust.

Saame hakkama ka kõige keerulistemate töödega!

Teemantpuurimise hinnakiri


Hinnapäring või Helista: 53 737 738